تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - وقتی محافظت از شیخ جزئی از "میثاق های حقوق" بشر می شود!

 
 
جنبش سبز
مرصوص - دیده بان : به نام خداوند بخشنده و مهربان كه بسیجی و غیر بسیجی، لباس شخصی، نی ساندیس و جهوری اسلامی را آفرید.

بی پرده باید نوشت كه حالا اگر گروهی با اعتماد به نفس عماره ی مضاعف، فتنه برپا می دارند و برفتنه های خود پامی فشارند، نباید با غرض به این قضیه نگاه كرد! كه شاید این حق مسلمی باشد كه متعلق به آنهاست!
حالا اگر هاشمی نامه های  بی سلام و وسلام خود را ادامه می دهد و اصرار بر ماندن بر سر مواضع خویش دارد، پس لابد فائزه هم حق مسلمی در خیابان های انقلاب و ولیعصر دراین آخرالزمان داشته باشد!

حق مسلم فائزه از ولیعصر، خرید جامه اغتشاش است و حق مسلم آقازاده ها، فرار! راستی خبر داری مد لباس امسال، پیراهن عثمان است؟!

حق مسلم كروبی كه به شما عرض كنم خلع لباس شدن است و حق مسلم لباس شخصی ها تلاش برای ظهور...

ودر این شوربای بیداری خاورمیانه و سربریدن برادران مسلمان مان در یمن و مصر ، بازار بیانیه های "بپا خیزید، غلط كردیم" شیخ بیسواد اما داغ است.

تویی كه  شیخ و محافظت از شیخ را از "میثاق های حقوق بشر" می خوانی! با این همه نمك كه می ریزی یا شیخ، عاقبت حافظ و نظامی و سعدی  پا پس می كشند و خسرو كه بماند ، فرهاد را هم از نگاه به تو منع می کند ، یا شیخ شیرین زبان!

[حقوق بشر]

از کی تا به حال کسانی که ادای هند جگرخوار را در می آورند منادی حقوق بشر شده اند؟! و میثاق های حقوق بشر شده است آزادی فتنه گر؟ حتما وحشی هم که نیزه اش را فرو کرد در سینه حمزه، سفیر حسن نیت همین حقوق بشر است! یا شیخ به تو كه همچون جوك نگاه می كردیم، اما به میر زبان نفهم و اعوان و دستگاه دروغ پراكنش عرض كن كه این حقوق بشر نیست، حقوق نابشر و حیوانات حراف است كه از شما دفاع می كند! حقوق بشر ابزاری است استعماری برای جهان و بازیچه خائنانی چون شما که بلانسبت سم الاغ را نیز از پشت بسته اند در حماریت خویش، حقوق بشری که زنان و کودکان فلسطینی را تروریست می شمارد، حقوق بشر نیست! چند اقیانوس را باید خرج کرد تا میلیاردها چشم را شست و جور دیگر دیدن را یاد داد؟! با این هجمه عظیم کذب پراکنی های شبکه های مستخدم جریان سرمایه داری و جهانخواری اقیانوس اطلس را هم خالی کنیم نمی شود چشم های ناكثین و مارقین را شست… چشم ها را هم که شسته باشی وببینند، با مغزهای شست و شو داده شده چه می کنی؟! دیگر آبی در زمین نمی ماند که مغز های شست و شو شده با خون ظلم را تطهیر کرد… حقوق بشری كه خدمت شما عرض كنم شما را بشر حساب می كند، ادامه خط ویژه همان حقوق بشری است که تا کمر خم شده و کفش های شیمون پرز را بوسه می زند… یا بند کفش نتانیاهو… یا جای کفش شارون را…

[حقوق بشر]

از نگاه مدعیان حقوق به اصطلاح بشر شما، حصر موسوی و شیخ بیسواد در خانه خودشان از محاصره ددمنشانه غزه وحشیانه تر است!

و حالا بعد از اردو كشی و برگزاری كارناوال انسان كشی در خیابان ها ، آقایان برای خودشان به پشتوانه دوستان حقوق بشریشان بیانیه می دهند و داد و قال راه می اندازند که وا حقوق بشرا! وا دموکراسیا! وا آزادیا! که ما در خانه خود هم باید زندانی شویم؟!

نه جنابان! سنگ پای قزوین هم بود، تا حالا استعفا داده بود! خواهشا برای نظام پررو بازی در نیاورید! اصلا شما به محاکمه و شلاق و اعدام نیازی ندارید. فقط کافی ست که برای چند دقیقه همان به قول خودتان حصر خانگی شکسته شود! آن وقت است که به شما که عرض کنم، قرین سرکار علیه ننجون گرامی خواهید بود! گویا خودتان هم اشتیاق وصف ناپذیری دارید، نه؟!

شما تا همین حالا هم قاچاقی زنده هستید. این رافت اسلامی ست آقایان.همین که شما زنده اید و هوا را با نفستان آلوده می کنید!  ای کسانی که از اسلام، هیچ نمی فهمید و فقط به وقت ضرورت از رافت محمد رسول الله سخن می گویید!ای کسانی که اصل ولایت را زیر سوال می برید و از عدالت علی علیه السلام دم می زنید!

لطفا حرفی نباشد،این عین رافت اسلامی ست! اینکه شما مدیون نظام اسلامی هستید که هنوز وجود نحستان روی زمین سنگینی می کند! اینکه این همه آدم به جای محافظت از ارزشها، مسئول حفظ جان بی ارزش شما هستند تا مبادا پیراهن عثمانی دوباره علم نشود!

عدل علی علیه السلام بود، تا حالا ده بار گردنتان را شکسته بود...! با ما بود، همان فردای اغتشاشات زبانتان را می چیدیم تا اینقدر دراز نشود! امام ما آقاست که شما تا حالا زنده مانده اید. سید علی نبود، مردم خوب می دانستند که جواب شما را چگونه باید داد.آقای ما نه فقط به سر همه، که به سر شما هم منت ویژه دارد. پس خواهشا روی خودتان را زیاد نکنید. جنبه رافت داشته باشید لطفا!  مطمئن باشید بالاخره روزی فصل صرف فعل "محکوم کردن" هم به اتمام می رسد و با شما برخورد خواهد شد.  کمی صبر داشته باشید، حصر خانه که نه، حصر جان و زندگیتان هم در هم خواهد شکست...دیری نخواهد پایید..و اما تو  شیخ! تو را با بیانیه های جهان شمولت تنها می گذاریم تا باشد از این خریّت ها!!

مناجات نوشت : آقاجان… وقتی همه خوابند… تو منوّر حماسه های ماندگاری… نه… تعبیر ستاره ها را عوض نکنم، تو حضرت ماهی… نورت از خورشید است، و این گرمایی که در وجود ماست از عشق توست… آخر شما گفتی: اگر عرصه را بر ما تنگ کنند واقعه عاشورا را تکرار می کنیم،دشمن کوچکتر از این حرفهاست آقا، ما اراده کرده ایم هر میمون بازی را یزید ندانیم… می گذاریم اشرار به عشق یزید بودنشان خوش باشند... زهی خیال باطل برای آن کسانی که خواب می بینند ، با زوزه شغالها شکوه ماه کم نمی شود،شغالها این روزها برادر زیاد پیدا کرده اند… حتی سگ زرد هم مدعی برادری با شغال است… خیالی نیست… وقتی شغال از سایه خویش هم می ترسد… و وزغ ها هر چه هم بپرند به ماه نمی رسند… آواز وزغ جز پشه های مرداب کسی را نمی ترساند… اما… ما محو شکوه ماه هستیم… چون موجهای طوفانی شب های دریا… خواب را بر حرامیان حرام خواهیم کرد… کافی است… نفس نایب مسیح… و عصای نایب موسی… و امر نایب پیغمبر… و اشاره نایب مهدی به  موجهای سهمگین اراده ملت وصل شود… دنیای خواب آلوها را آب خواهد برد…

در احوالات شیخ: اندر احوالات شیخ همه فن حریف جماعتی همی گفته اند و گویند که وی را دانشی بود بسیار به عظمت ساقه ای از علفهای هرز پای درختان زلف در هم جنت انقلاب…  و از كرامات شیخ آورده اند كه  شیره را خورد و گفت شیرین است. یک و برف را دید و گفت می بارد، مریدان گریستند و یقه را پاره کردند
و در جمعی از اصحاب همی سخن برآورد كه آن چه بر رود می رود آب است، آن چه بر چشم می رود خواب است، نمد سبزوار از پشم است  و زیر ابروی مردمان چشم است...! و مریدان سر به دیوار کوفتندی

و روزی پرسیدن: یا شیخ، فزودن قیمت گاز از برای چیست ؟  فرمود از برای رونق نساجی و هاکوپیان.  و مریدان همی گریستند.

و در كتاب احوالات شیخ بیسواد آمده است:  شیخ روزی با مریدان از بازار میوه فروشان گذر کرد و گیلاسی دید که کرمی در آن لولیده و به ولع تمام گیلاس همی خورد.  شیخ گریست و فرمود : خوشا به آن کرم و توانگریش . عمری زیستم وحتی نن جون ما هم  نتوانست در دولت احمدی نژاد چارکی گیلاس بخرد ،و مریدان رم کردند و سر به بیابان گذاشتند...


ادامه مطلب

Share طبقه بندی: مقالات، 
برچسب ها: شیخ کروبی، مهدی کروبی، علی اکبر هاشمی رفسنجانی، هاشمی رفسنجانی، سران فتنه، جنبش سبز،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 7 اسفند 1389 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :