تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - فتنه گران به دنبال پروژه «گامبی اقتصادی» در سال 90

 
 
جنبش سبز
مرصوص - دیده بان : در لایه بالادستی فتنه و با همکاری بخش های مهمی از اسپانسرهای اصلاح طلبان،برنامه ریزی جدیدی برای کلیدزدن دور جدید از فتنه اقتصادی طراحی شده است.

پس از این که ضد انقلاب داخلی و بخشی از اصلاح طلبان نتوانستند به عملیاتی ساختن برنامه های خود در آغاز طرح هدفمندی یارانه ها بپردازند،به پیشنهاد برخی از لایه های بالا دستی آنان بنا شده است که «گامبی اقتصادی» آنان برای ایجاد اعتراضات کارگری عملیاتی شود.
یک منبع آگاه در این زمینه به «جوان آنلاین» گفت:جریان اصلاح طلب که در دوران سازندگی و اصلاحات بنگاه های مختلف اقتصادی را با رانت های ویژه راه اندازی کرده و با بخش قابل توجهی از برخی کارخانجات را در واگذاری ها و به بهانه های مختلف در اختیار قرار گرفته اند،اینک در طراحی جدید لایه بالادستی فتنه قرار است در سال آینده حدود 30 تا 40 درصد کارگران خود را به بهانه فشار طرح هدفمندی یارانه ها به بخش صنعت و تولید اخراج و بدین سبب موجب شکل دهی موجی از اعتراضات در جامعه کارگری شود.
به گفته این منبع آگاه اخراج کردن بخشی از کارگران این بنگاه های اقتصادی گرچه برای خود آنان نیز هزینه بالایی دارد اما چون برای رسیدن به ایجاد اعتراض اجتماعی و بهره برداری از موج آن می باشد یک امتیاز برای آنان تعریف شده است ،لذا چون حرکت آنان به مثابه یک بازی شطرنج بوده و در آن مهره ای برای رسیدن به یک موقعیت برتر قربانی می شود،این جریان طرح خود را «گامبی اقتصادی» نامیده است.
وی در عین حال تعداد بنگاه های اقتصادی در اختیار این جریان را بیش از 3000 بنگاه عنوان کرد و گفت :طرح گامبی اقتصادی در حالی از سوی این جراین طرح ریزی شده و قرار است که در سال آینده عملیاتی شود که بی شک این مساله از ناکامی های آنان تا به امروز پرده برداشته و از سوی دیگر بیانگر این است که این جریان از هیچ توطئه ای برای رسیدن به قدرت فروگذاری نمی کند.


ادامه مطلب

Share طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: فتنه گران به دنبال پروژه «گامبی اقتصادی» در سال 90، گامبی اقتصادی، میر حسین موسوی، اسپانسرهای اصلاح طلبان، فتنه اقتصادی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 8 اسفند 1389 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :