تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - حضور پررنگ دراویش گنابادی در اغتشاشات 25 بهمن

 
 
دراویش گنابادی
مرصوص - دیده بان : دراویش برای ایجاد آشوب در سطح شهر در حمایت از مهدی کروبی منزلی برای هماهنگی اقدامات در نظر گرفته بودند.
همزمان با ورود همه  جریانات ضدانقلاب به درگیری با نظام و تلاش جهت آشوب در کشور پس از فتنه ی اخیر، دراویش فرقه  گنابادی نیز که شاخه سیاسی جبهه ملی محسوب می شود درگیری و ایجاد تنش را در دستور کار خود قرار داده است.
اخیرا نیز نورعلی تابنده قطب ضد انقلاب این فرقه تحرکات وسیعی را علیه نظام آغاز نموده است.
کارشناسان معتقدند علاوه بر گرایشهای ضد انقلابی تابنده،یکی از دلایل ایجاد آشوب و درگیری با نظام متحد نمودن فرقه است.گفتنی است بر سر جانشینی آقای تابنده نزاعی سخت بین مشایخ فرقه در گرفته است تا جایی که اخیرا آقای تابنده در سخنرانی خود تلویحا بحث فرق نداشتن مشایخ بایکدیگر را مطرح نموده است.
این گزارش می افزاید، پس از وقوع اغتشاشات رخداده در روز 25 بهمن یک منبع آگاه به خبرنگار ما گفت: در اغتشاشات روز 25 بهمن تعداد زیادی از دراویش در تهران حضور یافته و نقش فعالی در ایجاد اغتشاشات ایفا نمودند که در این خصوص تعداد زیادی آنها شناسایی شده اند .
بر همین اساس گفته می شود یکی از این دراویش در اغتشاشات صورت گرفته مجروح شده و هم اکنون در یکی از بیمارستان های تهران بستری می باشد.
لازم به ذکر است دراویش برای ایجاد آشوب در سطح شهر در حمایت از مهدی کروبی منزلی برای هماهنگی اقدامات در نظر گرفته بودند.

منبع : جوان


ادامه مطلب

Share طبقه بندی: اخبار،  تصوف و عرفان های دروغین، 
برچسب ها: دراویش گنابادی، دروایش خائن، تصوف مقابل حکومت اسلامی، نورعلی تابنده، نورعلی تابنده قطب ضد انقلاب، جانشینی آقای تابنده،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 8 اسفند 1389 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :