تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - دستگیری عضو برجسته فرقه ضاله بهائیت در شمال کشور

 
 
بهائیت
مرصوص - دیده بان : یکی از روشهای تبلیغاتی فرقه ضاله بهائیت که از سوی بیت العدل همواره به آن تاکید می گردد ترویج اباحی‌گری، موسیقی، بی‌بندوباری و اختلاط میان زن و مرد برای جذب افراد است.
فرقه ضاله بهائیت از دو روش مستقیم و غیر مستقیم برای تبلیغ خود استفاده می‌کند، روش‌های تبشیری و تخریبی از روش‌های مستقیم تبلیغ بهائیت است، چاپ کتاب و جزوه، طرح شعارهای جذاب، انتشار زندگی رهبران و تاریخچه بهاییت نیز از روش های تبشیری بهائیان است.
در روش تخریبی با ایجاد پرسش و طرح شبهات ذهن مسلمانان و به ویژه شیعیان را مشغول می‌کنند؛ همچنین تمسخر و توهین به شخصیت‌های بزرگ اسلامی و دینی از روش‌های تخریبی آنان می‌باشد.
یکی از روشهای تبلیغاتی فرقه ضاله بهائیت که از سوی بیت العدل همواره به آن تاکید می گردد ترویج اباحی‌گری، موسیقی، بی‌بندوباری و اختلاط میان زن و مرد برای جذب افراد است.
 این گزارش می افزاید، چندی پیش در یکی از پلاژهای ساحلی کشور عده ای بهائی با پوشش برگزاری اعیاد منحوس رضوان خود اقدام به اعمال منافی عفت می نمایند.
با گزارشهای مردمی و اعلام نارضایتی مردم بومی محله ماموران امنیتی به محل مراجعه و پس از بررسی افراد حاضر در این میهمانی را دستگیر می نمایند.
شایان ذکر است لیدر این جمع  ( ب . ل ) که قبل از انقلاب از نزدیکان دربار پهلوی بوده است.

منبع : جوان


ادامه مطلب

Share طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: دستگیری عضو برجسته فرقه ضاله بهائیت در شمال کشور، فرقه ضاله بهائیت، بیت العدل، تبلیغ بهائیت، اعیاد رضوان،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 11 اسفند 1389 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :