تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - دلسوزی مشائی برای هدا گابلر

 
 
مشائی
مرصوص - دیده بان : تعدادی از عوامل تئاتر غیر اخلاقی هدا گابلر که اجرای آن چندی قبل توقیف شده بود، با چهره جنجالی دولت دیدار کردند. این در حالیست که مشایی در این دیدار به تمام حرف ها و درد و دلهای! این افراد گوش فرا داده و گویا قرار است برای آنها کاری بکند.
اخیرا خبر دیدار و نشست عوامل تئاتر غیر اخلاقی هدا گابلر را با اسفندیار رحیم مشایی منتشر کرده است. عوامل مذکور، در این دیدار ضمن بیان انتقادات خود، عنوان کرده اند که امنیت شغلی خود را خطر می بینند و خواستار ورود و دخالت دولت در این زمینه شدند.

حاضران در دیدار با مشایی همچنین برخوردهای صورت گرفته با تئاتر هدا گابلر را ناشایست توصیف کرده اند. تئاتر هدا گابلر نوشته هنریک ایبسن، از نویسندگان فمینست نمایشنامه های تئاتر در اروپا بود.

این تئاتر که حاوی مضامین مستهجن و پرده های غیر اخلاقی از برخورد یک زن با محیط و آدم های اطراف خود بود، چندی قبل در سالن تئاتر شهر تهران به روی صحنه رفت اما با اعتراض افکار عمومی، جریانات مذهبی و نمایندگان مجلس مواجه شد و پس از ۴ روز، اجرای آن متوقف شد.

ملاقات عوامل این تئاتر غیر اخلاقی با چهره جنجالی دولت در حالی صورت گرفته است که پیش از این نیز از دیدارها و جلسات مشایی با برخی بازیگران حاشیه دار سینما خبرهایی منتشر شده بود.
منبع : جهان


ادامه مطلب

Share طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: دلسوزی مشائی برای هدا گابلر، دلداری مشائی به سازندگان تئاتر غیراخلاقی هدا گابلر، هدا گابلر، عالیجناب اسفندیار رحیم مشائی، اسفندیار رحیم مشائی، رحیم مشائی، مشایی، اسفندیار رحیم مشایی، هنریک ایبسن،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 15 اسفند 1389 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :