تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - قبول استعفای نانوشته از طرف پرزیدنت مشائی / آنچه در وزارت اطلاعات گذشت . . .

 
 
وزارت اطلاعات
اختصاصی مرصوص - دیده بان : حدود دو ماه پیش یعنی اسفندماه 89 بحث بین رئیس دفتر احمدی نژاد و وزیر اطلاعات جناب آقای مصلحی در مورد مسئول حفاظت اطلاعات وزارت اطلاعات بالا گرفت .
موضوع از این قرار بود که بعد از تقریبا آخرین جلسه هیئت دولت نهم در مشهد که منجر به بر کناری چهار وزیر از جمله وزیر اطلاعات وقت جناب محسنی اژه ای شد ، مهره چینی آقای رئیس دفتر در وزارت خانه های مختلف آغاز شد . تقریبا در کل وزارت خانه های دولت دهم اعم از وزرا و معاونین اول تا دسته چندم هر کدام به نحوی به جناب  رئیس دفتر ارادت خود را نشان داده و در غیر این صورت ارادت رئیس دفتر به آنها نشان داده می شد .
اما در این بین وزارت اطلاعات از دسترس ایشان خارج ماند و پس از ورود مصلحی به این وزارت خانه تلاش های مشائی جهت مهره چینی مدیران و معاونان مورد نظرش در این وزارت خانه با مقاومت سرسختانه وزیر مواجه شد .
تا جایی که در اسفندماه 89 بحث بر سر مسئول حفاظت اطلاعات وزارت بین مشائی و مصلحی بالا گرفته و منجر به این شد که وزیر 2 روز در سر کار خود حاضر نشود . بعد از این مجادله بود که مقام معظم رهبری دیداری از وزارت اطلاعات داشتند و حمایت علنی و رسمی خود را از وزیر اعلام کردند .
اما حال با توجه به اتفاقات رخ داده در طول عمر دولت دهم  به نظر می آید مشائی استعفای نانوشته ای را قبول و علنی کرده است که هیچ گاه بعد از اسفندماه 89 نوشته نشده است و صرفا بازی تبلیغاتی را راه انداخته اند که مصلحی را در عمل انجام شده قرار بدهند .
البته ایشان شاید احتمال نمی دادند که قبول کردن این استعفای نانوشته باعث موضع گیری صریح ، دقیق و به موقع مقام معظم رهبری شود . حال باید صبر کنیم تا عکس العمل دفتر ریاست جمهوری را درباره این اقدام رهبری را مشاهده کنیم .هرچند دوستان از قرار دادن این فایل صوتی در مرصوص ما رو نهی کردن اما با توجه به اتفاقات رخ داده گوش دادن به این فایل خالی از لطف نیست . . .
کد این صوت
<script language="javascript" src="http://blogskins.ir/tools/player/?pl=1&file=http://up.iranblog.com/images/50xtjhjyzawjnsvn99o.mp3&start=1"></script>


ادامه مطلب

Share طبقه بندی: اخبار اختصاصی، 
برچسب ها: آنچه در وزارت اطلاعات گذشت، پرزیدنت مشائی، قبول استعفای نانوشته از طرف پرزیدنت مشائی، مسئول حفاظت اطلاعات وزارت اطلاعات، محسنی اژه ای، اسفندیار رحیم مشایی، رئیس دفتر ریاست جمهوری، استعفای وزیر اطلاعات، استعفای مصلحی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 فروردین 1390 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :