تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - علم جن گیری یا شیادی . . .

 
 
علم جن گیری یا شیادی . . .
دیده بان - مرصوص : جن ، جن گیری و علمی که مربوط به آن باشد از جمله مواردی است که حرف و حدیث های فراوانی دارد .
در مورد اینکه جن آیا وجود دارد یا نه بحثی نیست زیرا هم در قرآن و هم در روایات از وجود جن خبر داده شده است . اما اینکه در عصر حاضر روابط انسان و جن و همچنین توانایی های اجنه به چه شکل است بحث های فراوانی وجود دارد .
مدتی پیش فردی در اطراف تهران اقدام به پیشگویی و رمالی می کرد . در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد فرد مذکور بر خلاف کسانی که این روزها ادعای رمالی و پیشگویی دروغین می کنند ، دارای این علم بوده و پیشگویی های درستی انجام می داده است . با توجه به مبالغ بالایی که فرد مذکور از مردم می گرفته ، بیم آن می رفت که موضوع فراتر از پیش گویی و این مسائل باشد .
پس از تحقیقات و صدور حکم بازداشت فرد مذکور و تفتیش محل اقامتش ، مامورین با مورد تاسف بر انگیز و غیرقابل تحملی بر خورد کردند .
جایی که آن فرد در  آنجا می نشست و اقدام به پیشگویی می کرد تشتی قرار داشت که داخل آن نجاست ریخته شده بود و با جسارت تمام قرآنی در آن قرار داده بود .
در بازجویی های به عمل آمده معلوم شد فرد مذکور با استفاده از علوم غریبه که در ادامه به آن اشاره می کنیم ، توانسته بود جنی را به دام اندازد ، اما به علت عدم معرفت کافی و ضعیف النفس بودن ، به جای اینکه جن اسیر او باشد ، وی اسیر جن شده بود . با توجه به کافر بودن جن ( جن ها نیز مانند انسان کافر ، مسلمان ، شیعه و سنی دارند ) برای ارائه خدمات به فرد مذکور شرایط توهین به آیات قران را قرار داده بود .
از این دست موارد در تصوف هم زیاد مشاهده شده است . کسانی که با چاقو و سیخ به خود لطمه می زنند و هیچ اتفاقی برایشان نمی افتد و یا خوردن  سنگ توسط افراد این فرقه و کارهای به ظاهر عجیبی که توسط این فرقه انحرافی انجام می شود که فیلم های آن در اینترنت به وفور یافت می شود .
البته در بین این واقعیات ، اغلب شیادی هایی هم رخ می دهد که در کل این موضوع آمیخته با حقیقت بوده و در بعضی مواقع توسط برخی جهت سو استفاده ، به صورت کاریکاتوری استفاده می شود .
موضوعی که این روزها و به بهانه غیبت ده روزه رئیس جمهور و دستگیری چند رمال مرتبط با جریان انحرافی بر سر زبان ها افتاده است ، نزدیک به واقعیت می باشد که از چند منظر قابل بحث می باشد .
این موضوع که شخص ولایی مثل دکتر احمدی نژاد ( جدا از ادعا ، در عمل نیز پیروی از ولایت فقیه را به صورت عملی اثبات کردند فی المثل سعی کردند سخنان امام را سر لوحه سیاست خارجی خود قرار دادند ) در مورد یک فرد خاص حاضر می شود که پشتوانه مردمی خود را کنار گذاشته و همه شخصیت حقیقی و حقوقی خود را تنها هزینه یک فرد کند . کسی که مسئولین نظام از جمله چهار وزیری که تنها به خاطر مخالفت با چهره خاص در ده روز اخر دولت نهم برکنار شدند ( در حالی که این چهار وزیر از جمله ولایی ترین و موفق ترین وزرای دولت نهم بودند ) و مراجع تقلیدی که از دولت نهم به شدت حمایت کردند ( از جمله آیت الله مصباح و مکارم شیرازی ) و بالاتر از همه مقام معظم رهبری که در اولین روزهای دولت دهم با حکم حکومتی احمدی نژاد را به کار گیری این فرد بر حضر داشتند ، خبر از فتنه جدیدی می دادند که بزرگتر از فتنه 88 خواهد بود . فتنه ای که در بین نیروهای دلسوز نظام رخ خواهد داد .
اما همه این موارد باعث نشد که چهره انحرافی دولت از کابینه خارج شود . وی با دریافت حکم مسئول دفتر ریاست جمهوری ، عملا همه کاره دولت دهم شد . اگر این کار را دهن کجی به حکم حکومتی ندانیم ، مطمئناً عملی در راستای ولایت پذیری دولت دهم نخواهد بود .
با توجه به اخبار رسیده و صحبت هایی که مقامات امنیتی و نظامی کشور در مرود فرد مذکور با احمدی نژاد داشته اند و اتفاق رخ داده اخیر ( استعفای نانوشته مصلحی و بازگشتش با حکم حکومتی که ریشه در اختلاف بر سر انتصاب مدیران و معاونان میانی وزارت اطاعات بین وزیر و چهره مشکوک دولت داشت ) مطمئناً ارتباط رئیس جمهور و رئیس دفتر فراتر از ارتباطات کاری و احیاناً فامیلی باشد .
ارتباطی که بنابر اخبار موثق ریشه در علم جن گیری و رمالی حقیقی دارد .
در قسمت بعد انشاالله بیشتر به این موضوع می پردازیم .ادامه مطلب

Share طبقه بندی: مقالات اختصاصی، 
برچسب ها: جن گیری، ارتباط دولت با رمال ها، جریان انحرافی رمال، دولت و جریان انحرافی، احمدی نژاد و مشایی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :