تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - شد آنچه نباید می شد ، آقای احمدی نژاد اتفاق بعدی دست شما نیست . . .

 
 
احمدی نژاد ، مشایی
دیده بان - مرصوص : همانطور که پیش بینی می شد ، اختلاف بین مجلس و دولت به مقام معظم رهبری ختم شد . اختلافی که ناشی از یک برداشت اشتباه دولت بود و شورای نگهبان هم به عنوان نهاد قانونی رفع این اختلاف ، با اینکه نظر خود را گفته بود اما دولت به آن اهمیتی نداد .
شورایی که طی این چند دهه از عمر انقلاب اسلامی بسیاری از عوامل داخلی و خارجی سعی در تضعیف و انحلال آن داشته اند و در این زمان توسط دولت ولایت مدار ! کلید تضعیف آن زده شد .
بگذریم از اختلاف بین مجلس و دولت ، دولت شورای نگهبان ، قوه قضائیه و دولت ، دولت و . . . که همه اینها به نظر ما اختلاف افکنی جریانی است به نام جریان انحرافی که تا به حال کسی شفاف ابعاد این جریان را بیان نکرده است حتی بعد 11 قهر مضحک رئیس جمهور . شاید با نوشتن این متن ما هم جزء جریان انحرافی تلقی بشویم که می خواهد دولت را تخریب کند . چه کنیم که دلمان خون است به معنای واقعی .

امشب ریاست محترم جمهوری گفتگوی مستقیمی را در شبکه 2 ، بعد از اخبار سراسری ساعت 22 دارد . گفتگویی که به گفته دفتر ریاست جمهوری شفاف سازی حوادث اخیر چه داخلی و چه خارجی خواهد بود . امیدواریم که این شفاف سازی به دفاع از آقای "میم" و "بیب" و "تیغ" و غیره نباشد .
امیدواریم امشب معلوم شود که دلیل غیبت 11 روزه رئیس قوه مجریه چه بوده ؟ البته به غیر از دلیل سرماخوردگی ایشان که . . . هیچی . . .
امیدواریم امشب معلوم شود وقتی مقام معظم رهبری حرکت های منطقه را بیداری اسلامی می نامد و می گوید این بیداری ملت ها تا قلب اروپا هم خواهد رفت ، چرا دولت رسما اعلام می کند که حرکت های منطقه کار خود آمریکایی ها است ؟
امیدواریم امشب معلوم شود این همه خود درگیری دولت با وزرا سر چیست ؟ این همه درگیری دولت با مجلس برای چیست ؟ این هم به حاشیه راندن شورای نگهبان دستور کیست ؟ و این همه ، این همه برای چه هدفیست ؟؟
در آخر نکته ای قابل ذکر است . به 14 خرداد نزدیک می شویم . سال گذشته مردم و فقط مردم به یادگار امام یادآوری کردند که منتصب بودن و کارنامه درخشان بودن دلیل نمی شود که کسی در کشور بحران آفرینی کند و با فتنه و فتنه گران شام دوست بخورد .
آقای احمدی نژاد مواظب باشید که امسال نوبت شما نشود . . .ادامه مطلب

Share طبقه بندی: مقالات اختصاصی، 
برچسب ها: احمدی نژاد و مشایی، انقلاب های منطقه، رهبری و ریاست جمهور،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 اردیبهشت 1390 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :