تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - اسلام ، دولت ، حجاب ، بده بقلی !

 
 
کشف حجاب خبرنگار اسپانیایی مقابل احمدی نژاد در تهران
دیده بان - مرصوص : یکی از وظایف حکومت اسلامی ، اجرای قوانین اسلام در حکومت است . یعنی اجرای قوانین حلال و حرام و جلوگیری از فساد در جامعه و . . . که همه آن را می دانند و در گفتار به آن التزام دارند .
در قسمتی از فیلم "تلقین" (inception) در صحنه ای داخل چرخ بال یک نفر در گفتگوی خود در رابطه با تلقین مثال می زند که من به شما می گویم به فیل فکر نکن ! شما الان به چی فکر می کنی ؟ طرف مقابل می گوید فیل !

به همین راحتی در دنیای خارج از فیلم هم این اتفاق می افتد . قبل از انتخابات ریاست جمهوری نهم ، رقیبان دکتر احمدی نژاد تبلیغ می کردند که اگر فلانی رای بیاورد کشور پادگانی می شود ، پیاده رو ها را دیوار می کشند ، دانشجوهای دختر و پسر را با دیوار کشی در دانشگاه هم جدا می کنند ، هر کس بد حجاب باشد اعدام می شود ! و چه و چه  . . .
همه ما و حتی کسانی که این تبلیغات را انجام داده اند می دانیم که اگر در کشور حکومت اسلامی به معنای واقعی هم ایجاد شود هیچ کدام از اتفاقات ذکر شده رخ نمی دهد و اینها صرفا برای تخریب یک فرد ذکر شده است . اما این تبلیغات همان اثری را روی فرد تخریب شده می گزارد که مثال ذکر شده انجام می دهد .
یعنی آقای احمدی نژاد برای اینکه بگوید من اینطوری که آنها گفته اند نیستم دست به کارهایی زده است که از اهداف انقلاب نه تنها دور است بلکه مغایر نیز هست . یکی از این مسائل ، مسئله حجاب است .
در حالی که ناجا از طرح تشدید برخورد با بدحجابی و بی حجابی می گوید ، رئیس جمهور در برنامه زنده تلوزیونی از عدم نیاز به برخورد با این افراد و به اصطلاح آزادی حقوق شهروندی می گوید !!!
در حالی که مقام معظم رهبری چند سالی است از تهاجم فرهنگی ، شبیخون فرهنگی ، تهاجم نرم و هجمه گسترده می گوید ، آقایان از عدم برخورد با این مسئله دم می زنند .
چند سال پیش تعدادی دختر جوان ، با حجاب زننده هر روز صبح از تهران به قم می رفتند ( با دو دستگاه اتوبوس )و با اسکیت تا آخر شب در شهر قم می چرخیدند که توسط وزرات اطلاعات همگی شناسایی شده و دستگیر می شوند .
این یک نمونه از سازمان یافتگی شکست قبح بد حجابی و بی حجابی در جامعه است که مطمئنا قبل از اینکه این خبرها به ما برسد به رئیس جمهور رسیده است .
اما به راستی چه چیز باعث شده است که رئیس جمهور از عدم برخورد با این افراد حرف بزند و در عمل هم هنگام مصاحبه با خبرنگاران زن خارجی ، اجازه دهد که آنها در کشور اسلامی کشف حجاب کنند ؟
همین اعمال رئیس جمهور باعث شده است که مراسمات رسمی کشور ، محل نمایش مد و لباس های زننده زنانه شود .
اختتامیه چهاردهمین جشنواره تئاتر دانشجویی
آیا پروژه استحاله از درون دولت اصلاحات ، مانند پروژه عادی سازی روابط با آمریکا ، در دولت احمدی نژاد کلید خواهد خورد ؟ بحث تبعیت از ولی فقیه هم به رابطه پدری و پسری ختم خواهد شد ؟ادامه مطلب

Share طبقه بندی: مقالات اختصاصی، 
برچسب ها: اسلام، دولت، حجاب، بده بقلی، حکومت اسلامی، دولت و حجاب، احمدی نژاد و حجاب،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 3 خرداد 1390 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :