تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - به بهانه حمله به " ساختمان پزشکان "

 
 
ساختمان پزشکان
دیده بان - مرصوص : مدتی است که طنز ساختمان پزشکان از شبکه 3 در حال پخش می باشد .
مقوله طنز بر پایه انتقاد می باشد . هر چند فضای جامعه ما فضایی است که همه مسئولین از انتقاد استقبال می کنند اما چه کسی جرات دارد واقعا انتقاد کند !
ساختمان پزشکان نیز بر پایه انتقاد طنزگونه از مسائل روز شروع به کار کرد . همانطور که پیش بینی می شد بعد از مدتی فیتیله آن را پایین کشیدن تا به قبای فلان مسئول برنخورد و یا فلان مدیر از سیما دلگیر نشود .
همین مسائل هم باعث شد که بعد از مدتی ، سایت های زنجیره ای آقای خاص ! دم به انتقاد از این مجموعه بزنند و اینکه منشی معروف سریال ( شقایق دهقان ) متهم شود که رئیس دفتر ریاست جمهوری را مسخره می کند . !!!
اما چیزی که به نظر می رسد نقطه قوت این مجموعه باشد این است که گروه های مختلفی در حال حاضر آماده شده اند و حتی شروع کرده اند به حمله به این مجموعه طنز .
خبرگزاری فارس شب گذشته مطلبی را در خروجی خود قرار داد که به نقل از یک روانشناس نوشته شده بود " سریال "ساختمان پزشكان " بهداشت روانی جامعه را به بازی گرفته است "
این به اصطلاح روانشاس مدعی شده بود که سریال مذکور طنز نبود و صرفا با شوخی های بیجا لبخند کوتاهی بر لبان مخاطب می نشاند . !
بعد از مدت ها که سریال های تلوزیون پر اشک و آه و ناله شده بودن و هر شبکه ای به نوبه ای تمام توان خود را گذاشته بود تا بتواند اشک مخاطب را در بیاورد ، سریال طنزی روی آنتن رفته که در ابتدا موفق عمل کرد اما جایی که به نقد و انتقاد کشیده شد ، هیچ کس تاب نیاورده و همه شمشیر را از رو بستند .
طنزی که می رفت راه سریال طنز و سریال خنده دار را از همه جدا کند ، اینک آماج حملات گروه ها و سازمان و اصناف و غیره قرار گرفته است .
از طرفی جامعه پزشکی سالهاست با حق الزحمه و ویزیت های بدون حسابشان خون مردم را در شیشه کرده است  و در قبال اشتباهات پزشکی هیچ مسئولیتی قبول نمی کند به سریال حمله ور شده  و از طرف دیگر گروه های سیاسی و برخی مسئولین از نقد شدن به شدت ترسیده اند و حتی برخی رفتار بازیگران سریال را به خود می گیرند .
آقایان و خانم های مسئول و غیره ، لطفا کمی ظرفیت داشته باشید . فقط کمی . . .


ادامه مطلب

Share طبقه بندی: مقالات اختصاصی، 
برچسب ها: ساختمان پزشکان، حمله به ساختمان پزشکان، حمله به سریال طنز ساختمان پزشکان، نقد ساختمان پزشکان، مشایی و ساختمان پزشکان، فارس و ساختمان پزشکان، سریال طنز،  
دنبالک ها: نقد سریال ساختمان پزشکان در فارس،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 تیر 1390 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :