تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - باور کنید ما قورباغه مان را قورت داده ایم !

 
 
شهید علی خلیلی
دیده بان - مرصوص : یک موضوع علمی بیان می کند که اگر قورباغه ای را در ظرف آبی قرار دهید و آب را به آرامی گرم کنید تا به نقطه جوش برسد ، قورباغه هیچ عکس العملی نشان نمی دهد . این در حالی است که اگر قورباغه را ناگهان در ظرف آب جوش قرار دهیم ، این اتفاق نمی افتد و این جانور عکس العمل شدیدی انجام می دهد .
در مورد مسئله حجاب و آنجلسی شدنمان ، اتفاق نخست رخ داده است و ما بدون اینکه متوجه شویم در نقطه جوش هستم . ما آنجلسی شده ایم . . . !  باور کنید .

در زمانی که ناجا از برخورد با پدیده بد حجابی و طرح  امنیت اجتماعی سخن می گوید ، ریاست جمهوری به شدت و علناً با این طرح ها مخالف می کنند و این گونه طرح ها را بی ثمر می داند .
هر چند وقت یک بار خبر شهادت و یا مجروح شدن یک آمر به معروف را می شنویم همه تاسف می خوریم ، به مراسم تشیع جنازه اش می رویم ، شاید تا مدتی هم در وبلاگ ها و سایت هایمان ناله و فغان سر بدهیم و بعد منتظریم تا خبر دیگری به رسانه ها درز پیدا کند تا این سیکل دوباره تکرار شود ، این در حالی است که خبرهایی از این دست که در شهرستان ها اتفاق می افتد به رسانه ها نمی رسد و یا نمی گذارند که برسد .
همزمان با افزایش موج بد حجابی ، پارتی های شبانه ، اردوهای رسمی مختلط و فاسد ، برگزاری همایش های رسمی مبتذل و مستمر ، فعالیت های علنی گروه های همجنس باز و شیطان پرست در قالب مهمانی های شبانه ؛ شاهد افزایش شهدا و جانبازان امر به معروف و نهی از منکر می باشیم . این در حالی است که اگر در یک نزاع آمر به معروف با فرد خاطی ، اگر فرد خاطی زخمی شود ، آمر به معروف در دادگاه مجرم خواهد بود و این مسئله هیچ گاه در رسانه ها منعکس نمی گردد .
با جمع شدن واحد امر به معروف و نهی از منکر در بسیج ، دولت رسما با امر به معروف و نهی از منکر ناجا مخالفت می کند . این در حالی است که مانتوهای نازک بدن نما در جامعه رواج پیدا کرده و شلوار های نازک و کوتاه پارچه ای تبدیل به مد شده اند .
باید دقیقا منتظر چه اتفاق دیگری باشیم که رسما و علناً اعتراف کنیم که ما آنجلسی شده ایم ؟؟
ادامه مطلب

Share طبقه بندی: حجاب،  مقالات اختصاصی، 
برچسب ها: حجت‌الاسلام فرزاد فروزش، شهید علی خلیلی، شهدای امر به معرف، جانبازان امر به معروف، طرح امنیت اجتماعی، طرح آنجلسی شدن ایران، قورباغه ات را قورت بده،  
دنبالک ها: فیلم شهادت شهید علی خلیلی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 27 تیر 1390 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :