تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - سیاست های آمریکایی در مراسم حج

 
 
عید قربان
دیده بان - مرصوص : آمریکا هر ساله هزاران تن از گندم مازاد تولید خود را ، جهت تنظیم بازار گندم به دریا می ریزد . بله واقعا هر ساله هزاران تن گندم کشت شده در مزارع آمریکا در ، اقیانوس آرام ریخته می شود . این موضوع زمانی جنجالی شد که اتحادیه بینالمللی حفاظت از محیط زیست که بیشتر با نام اختصاری «آییوسیان» (IUCN) چند سال پیش به علت آلودگی های زیست محیطی در اقیانوس آرام به این حرکت آمریکا اعتراض کرد . این اعتراض مردم دنیا را به این فکر واداشت که در حالی که مردم آفریقا به علت گرسنگی می میرند ، چرا آمریکا این گندم مازاد را در اختیار مردم آفریقا قرار نمی دهد ؟! جواب این سوال در سیاست های نظام سرمایه داری است . . .
اما بر می گردیم به مراسم حج . هر ساله در روز عید قربان میلیون ها گاو ، گوسفند ، شتر و . . . در مکه ضبح ( دهخدا ) می شوند . دریغ از اینکه قطعه ای از این دریای گوشت ، به مردم مسلمان گرسنه نه فقط در آفریقا بلکه در اقسی نقاط جهان برسد .
اوایل انقلاب اگر اشتباه نکنم به پیشنهاد مقام معظم رهبری ، قرار شد که قربانی ها در سرخانه ای که به عربستان ایجاد می شود جمع آوری شده و در اختیار کشورهای فقیر مسلمان قرار داده شود هرچند این سردخانه به هزینه ایران تاسیس میشد  اما حکومت آل سعود هیچ گاه اجازه اجرای این طرح را نداد .
نتیجه اینکه هر ساله میلیون ها تن گوشت قربانی در زیر خاک دفن می شوند همان طور که مردم گرسنه کشورهای اسلامی دفن می شوند . . .ادامه مطلب

Share طبقه بندی: مقالات اختصاصی، 
برچسب ها: آمریکا، عربستان، آمریکا و عربستان، آمریکا و آل سعود، عید قربان، عیدقربان آمریکایی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 15 آبان 1390 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :