تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - خیلی دور ، خیلی نزدیک ، مسئله ای که حل نمی شود . . .

 
 
اختلاس
دیده بان - مرصوص : وقتی خبر اختلاس 3هزار میلیاردی رو تلکس خبرگزاری ها رفت و عالم و آدم مبهوت این عدد شدند ، همه مسئولان اجرایی کشور خود را به نزدیک ترین تریبون رسمی رسانده و در نطق بلند بالایی از با خبر بودنشان از این موضوع سخن گفتند .
از سران قوا گرفته تا معاونین و وزرا و حتی رئیس بانک مرکزی . شاید رئیس بانک هایی هم که اختلاس در آن ها رخ داده این کار را انجام دادند ولی تریبون پیدا نکردند که اظهار حضور کنند . در این مدت اینقدر درباره اختلاس روی داده صحبت و گمانه زنی شده است ، الان که این متن را می نویسم از کلمه 3هزار میلیارد حالم بهم می خورد .
همه مسئولین اجرایی از موضوع خبر داشتند ، رئیس جمهور ، رئیس مجلس ، رئیس قوه قضائیه ( البته به گفته خودشان ، این حرف ما نیست حرف خودشان است ) اما هیچ کسی هیچ اقدامی نکرد تا اینکه 3 هزار . . . اون رقم کذایی اختلاس شد . با گذشته کاری نداریم . اتفاقی که افتاد ، هر چند نباید رخ می داد .
استعفای وزیر اقتصاد و دارایی را نخواستیم ، استیضاح که هیچ با رافت اسلامی حل شد . کلاً همه مسئولین در خوشی و خرمی در کنار هم با مشکلات کنار می آیند .
ولی افکار عمومی ، مردم حداقل انتظار دارند با مسئولین باقی مانده ، مقصر و هنوز فرار نکرده برخورد شود . دعوای سیاسی و تعین خط قرمز در حد رئیس دفتر  مشکل را حل نمی کند . شوخی که نیست . 3هزار ، رقم کذایی اختلاس شده است . بگذارید برای یک بار هم که شده ، با یک پرونده فساد اقتصادی به این بزرگی از راه قانونی بر خورد شود .
ما یادمان نرفته مسئله دعوای دانشگاه آزاد به تریبون نماز جمعه هم رسید ، اما بگذارید این مسئله در یک دادگاه حل شود و با دعوای سیاسی و  خط های قرمز بی ارزش و ناچیز و بودار ، موضوع اصلی را ماست مالی نکنیم  .
در کشور اختلاص می شود ، منطقه  درگیر شعله بیداری اسلامیست ، اروپا و آمریکا در گیر بیداری ملت ها هستند ، آنوقت حضرات در دفتر خود ، ستاد اطلاعاتی تشکیل می دهند به موازات وزارت اطلاعات .
دولت کریمه ولایت مدار از شما انتظار نداریم که یک مشت دزد را در لوای ریاست جمهوری پنهان و از آنها محافظت نمایید . اگر مقصر نیستند بگذارید قانون تعیین کننده باشد و اگر می دانید که مقصر هستند و دستی در این اختلاس داشته اند که سفت و سخت در دفتر خودتان نگهدارید که این میز و مسئولیت رفتنیست . . .ادامه مطلب

Share طبقه بندی: مقالات اختصاصی، 
برچسب ها: خیلی دور، خیلی نزدیک، مسئله ای که حل نمی شود، اختلاس 3هزار میلیاردی، رئیس جمهور، رئیس مجلس، رئیس قوه قضائیه،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 28 آبان 1390 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :