تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - قانون گرایی به روش چوب و چماق

 
 
روزنامه ایران

-          اسفندیار رحیم مشایی در تیرماه ۱۳۸۸ معاون اول رئیس‌جمهور ایران شد. اما پس از یک هفته از حکم حکومتی رهبر ایران، مبنی بر برکناری مشایی از این سمت، رحیم مشایی از پست خود استعفا داد و ساعتی بعد از سوی احمدی‌نژاد به عنوان رئیس دفتر ریاست جمهوری منصوب شد.

-          حمید بقایی به دنبال تخلفات عدیده در دوره ای كه ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را بر عهده داشته، در دیوان عدالت اداری محكوم شده است؛ ( اردیبهشت 1390 ) اما پس از صدور رأی دیوان درباره تخلفات بقایی و صدور حكم قطعی، وی از اجرای آن خودداری می کند و همین موضوع، باعث می شود وی . . .

-          21 شهریور 1390 ؛ ماجرای اختلاس سه هزار میلیارد تومانی كماكان خبر اول رسانه‌های داخلی است و اگرچه رسانه‌های دولتی مانند روزنامه ایران در این زمینه سكوت مطلق اختیار كرده‌اند و ترجیح می‌دهند با توهین به شعور مخاطب از كنار این بمب خبری عبور كنند، برخی دیگر از رسانه‌ها به‌دنبال كشف ابعاد و زوایای این سوء استفاده بی‌سابقه هستند.

-          حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای دوشنبه شب با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری در خصوص آخرین اقدامات دستگاه قضایی برای پیگیری پرونده فساد مالی اخیر در سیستم بانکی و ابعاد تازه این پرونده اظهار کرد: متهم اصلی این گروه (امیرمنصور خسروی) به دلیل اعتمادی که نسبت به کارهایش داشت، حاضر به توضیح درباره چگونگی امور کاری‌اش نبود که در این مقطع هم خودش و هم مرتبطین در حال توضیح دادن هستند و مساله را دارند باز می‌کنند. این افراد از همان اول تفهیم اتهام شدند ولی او نسبت به اتهام خود حاضر به توضیح نبود تا مساله را باز کند ولی در حال حاضر بسیاری از ابعاد پرونده به مرحله جدیدی رسیده است.

-          رئیس قوه قضائیه : رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه دستگاه قضایی در برخورد با عاملان فساد اقتصادی اخیر که قطعا با کمک های برخی افراد صورت گرفته با قدرت برخورد خواهد کرد، گفت: کسی در این رابطه خط قرمز برای ما در دستگاه قضایی تعیین نکند که گوش ما بدهکار نیست.

-          جوانفکر درمصاحبه با روزنامه اعتماد : آقای متکی و اژه‌ای (دادستان کل کشور) بهتر است ساکت بمانند. عزتشان در سکوت‌شان است. اگر پرده‌ها بیفتد مردم خیلی چیزها را می‌فهمند.

-          علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای رییس جمهور،سرپرست روزنامه ایران و مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی به دلیل انتشار ویژه نامه خاتون و به اتهام انتشار مطالب خلاف موازین اسلامی از سوی دادگاه کیفری استان تهران به یک سال حبس و سه سال محرومیت از هرگونه فعالیت مطبوعاتی محکوم شد.وی بلافاصله دستور برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی داد تا با استفاده از حضور خبرنگاران رسانه های خبری فراری رو به جلو داشته باشد.جوانفکر که به نظر می رسید با چراغ سبزی از مقامات بالاتر خود اقدام به چنین کاری کرده است به سوالات بسیاری پاسخ داد اما همزمان تیم عملیات دادستانی برای بازداشت جوانفکر وارد دفتر روزنامه ایران می شود که این اقدام با مقاومت جوانفکر و برخی از اعضای این روزنامه مواجه می شود.نتیجه کار هم که مشخص است؛درگیری ، زد و خورد،گاز اشک آورو تشنج.

- حرمت امامزاده را باید متولی آن نگه دارد . قابل توجه اصحاب رسانه که نگران خدشه دار شدن حرمتشون بودند . . .

- این اخبار و تیتر ها نیازی به هیچ توضیح یا تفسیری ندارند .

- این مطلب رو بعد از فروکش کردن آتش دعوا نوشتم که بتونیم کمی روش فکر کنیم . . .ادامه مطلب

Share طبقه بندی: مقالات اختصاصی، 
برچسب ها: حادثه روزنامه ایران، درگیری در روزنامه ایران، علی اکبر جوانفکر، جریان انحرافی، اسفندیار رحیم مشایی،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 7 آذر 1390 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :