تبلیغات
صفوف آهنین - مرصوص - جوابیه بیانیه سفارت انگلیس

 
 
تسخیر سفارت انگلیس
دیده بان - مرصوص :
بسم رب الشهدا
 قال علی (ع ) : «ان القتال لیس بالكثره بل بالبصیره»
همانا نبرد با كثرت نیرو نیست، بلكه با بصیرت و آگاهی و بینش كامل است.
 
این روزها روزهای عزیزی است. روزهایی که در آن غم عزای شهادت سید الشهدا مقارن شده است با قربانی شدن بهترین جوانان این مرزو بوم. شاگردان  و اساتید و پژوهشگرانی که قدرت دستان پر توان این ملت را به رخ جهانیان کشیدند تا کج فکران مستاصل راهی به جز ترور برای خاموش کردن آنها نیابند ...
این روزها روزهای غریبیست. روزهایی که اکسیر انقلاب حسین (ع) از ذره ذره خاک کربلا به سوی میهن مان جریان یافته و  بار دیگر همراه با زمزمه های عاشورایی، ندای آرمان خواهی و استکبارستیزی دانشجویان پاک نهاد و نیک سیرت در دانشگاه ها طنین انداز شده است. روزهایی که برای مستکبران عالم یادآور خاطرات تلخی است که لرزه بر اندام پلیدشان می اندازد و ترس در افکار کثیف شان.این روزها، روزهای مهمی است...
 
چه خوب است که در این روزها سفارت منحوس انگلیس تاریخ ایران را باز نگری کند تا هیچ گاه از خاطرش نرود که در خاک کدام کشور سفارتخانه تاسیس کرده است. کشوری که فرزندانش تحت تاثیر هیچ تحرک و تهدیدی قدم از میدان مبارزه بیرون نخواهند گذاشت.
انگلیس باید 16 آذر 1332 را به یاد بیاورد  که تصویر تمام قد بصیرت و روحیه شهادت طلبی دانشجوی ایرانیست و نمادیست آشکار از استقلال فکری دانشجو و تشکلات دانشجویی در ایران و پاسخیست فصیح برای سخنان سخیفی که در بیانیه شان آورده  و در آن دانشجو را وابسته نامیده و گمان کرده اند که دانشجویان با تهدیدهای پوچ و لق لقه زبان شان میدان را خالی خواهند کرد.
انگلیس باید 13 آبان 58  را به خاطر بسپرد که روز رسوا شدن پلیدی و فساد ابر قدرتی بود که لکه ننگ کارهای کثیفش تا ابد بر تارک تاریخش باقی خواهد ماند.
 
انگلیس و متحدانش باید بپذیرند که تا دانشجوی ولایی در ایران هست ، ایران جولانگاهی برای آنها نخواهد بود. امروز چشم امید هزاران جوان در کشور های منطقه به اقدامات الهام بخش جوانان ایران است و یقینا تسخیر و تخریب، سرنوشت محتوم لانه­های جاسوسی شان در سراسر منطقه خواهد بود.

وسرانجام باید بداند که 8 آذر 90 تنها نمایش اندکی از تنفر فرزندان این امت بود که در تاریخ سیاسی این مملکت ثبت شد و اگر انگلیس رفتار خصمانه خود را عوض نکند، یقینا دانشجویان با بصیرت، 13 آبان دیگری را در تاریخ این انقلاب ثبت خواهند کرد و انگلیس رؤیای برگشتن سفرایش به این خاک پاک را به گور خواهد برد. 16 آذر روز موعود فریاد "مرگ بر انگلیس" است و انگلیس مطمئن باشد این بار فریاد مرگ بر انگلیس را از کوچه و خیابان و پشت بام های این کشور خواهد شنید و بداند که این پیروزی بزرگ با جنجالی کردن فضا و خارج کردن سفرای ایران تحت الشعاع قرار نخواهد گرفت. اخراج سفیر ایران از انگلیس نیز مانند دیگر اقدامات اخیر دولت مردان انگلیس خطای فاحش و اقدام عجولانه ای بود که تاوان آن را به زودی خواهند دید.
و تمامی جهان استکبار بداند که دنیا همواره در حسرت داشتن دانشجویانی اینچنین فهیم و شجاع خواهد ماند؛ دانشجویانی که فرزندان صالح خمینی کبیرند و تا زمانی که جبهه حق لذت پیروزی را در مقابل مستکبران جهان و رژیم های باطل و فاسدشان نچشد، از پای نخواهند نشست. یقینا وجود چنین دانشجوهایی در کشور ایران کابوس شبانه این روباه پیر است. چرا که ما و تمام مردم مسلمان این سرزمین، با اقتدا به یاور باوفای سید الشهدا در کربلا، "مشک رنج های انقلاب را به دندان کشیده ایم و دست و پا داده ایم، اما آن را رها نکرده ایم."
 
سید احمد حسینی / عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور
 


ادامه مطلب

Share طبقه بندی: اخبار اختصاصی، 
برچسب ها: تسخیر سفارت انگلیس، سید احمد حسینی، شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 12 آذر 1390 توسط دیده بان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : | :